Ongeval wegvervoer.
Tijdens de voorbereidingen voor het “Valentijnsdiner bij de Brandweer” werden wij gealarmeerd voor een ongeval met 2 personenauto’s op de N207.
Na een zeer korte aanrijroute (150m) waren we snel ter plaatse.
Ter plaatse bleek een voertuig in het taluud terecht te zijn gekomen. Gelukkig waren alle inzittenden al uit de voertuigen en werden geholpen door omstanders. Wij hebben hierbij de verdere zorg overgenomen tot de ambulance ter plaatse was.
Daarnaast hebben we beide voertuigen gecontroleerd op lekkage van vloeistoffen waarbij verder niets meer te doen was dan wachten op de berger om deze nog te assisteren met hand en span diensten.
Hierna hebben we het wegdek schoongemaakt en het incident overgedragen aan de politie en zijn wij retour kazerne gegaan om ons klaar te maken voor het ontvangst van de valentijnsgasten❤️. (Zie andere post)
#brandweerleimuiden #brandweerhollandsmidden #vrhm #ongeluk #ongeval #prio1 #spoed








































































